czwartek, 26 stycznia 2012

Już wiemy! Wiedźmin 2 Zabójcy Królów na XBOX 360 wyjdzie 17 kwietnia.

Już po konferencji. Emocje po woli opadają czas na podsumowania. Dowiedzieliśmy się wielu szczegółów. Najważniejsze to data premiery, 17 Kwietnia. Czyli jeszcze kuuuuupe czasu. Ale jest na co czekać, Wiedźmin 2 edycja rozszerzona ma zawierać dodatkowe 4 godziny rozgrywki. (Czad) Do tego kolekcjonerka znowu ma nasycić fanów mnóstwem gadżetów, medaliony, koszulki, artbooki, komiksy i co tam jeszcze, nie sposób spamiętać Poznalismy też zapowiadane intro!


Na gorąco moja reakcja:
Intro świetne. Letho miodny, pokazuje czym naprawdę jest wiedźmin. Ach te cięcia. To jak załatwił łucznika, szybkość dzięki której uniknął strzały, to jak obronił się przed czarem!!! Jak rozchlastał gardło czarodzieja i odciął głowę króla. Tak, tak, tak!!! Tak właśnie działają wiedźmini. Sapkowski byłby dumny. Tylko zabrakło mi muzyki, w tym intrze jest do dupy. Poprawcie to i będzie oscar. Kocham was!

Żałuje, że nie dłuższy, liczę na to że filmiki na tym poziomie pojawią się również w rozszerzeniu gry i głównym ich bohaterem będzie Geralt, nie Letho. Aż mi urósł apetyt na coś takiego w pełnym metrarzu jako ekranizacja sagi Sapkowskiego. Zaraz wstawie tu kilka screenów/tapet z tego trailera.
Zawratość mrocznej edycji.
The Witcher 2 Assasins of the Kings XBOX360

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz