niedziela, 22 stycznia 2012

Wiedźmin 2 Zabójcy Królów na XBOX 360

26 stycznia ma się odbyć konferencja zoorganizowana przez CD project RED na której to poznać mamy sporo szczegółów na temat Wiedźmina drugiego w wersji na konsolę Microsoftu. Z przecieków wynika że premiera ma nastąpić 15lutego. Na konferencji zaś zostanie pokazane najnowsze intro do gry oraz poznamy zmiany jakie zostały wprowadzony w porównaniu z wersją na PC. Jeśli już mówimy o urzytkownikach komputerów stacjonarnych to należy przypomnieć, że razem z premierą Wiedźmina XBOX360 ma wejść  patch dodający nowe questy. Zobaczymy w jakim to będzie zakresie. Zapowiada się, że wersja rozszerzona gry będzie grubo dłuższa od podstawowej. Miodzio! Materiały jakie tylko będą istotne w internecie na temat zbliżającej się premiery będą na bierząco tutaj wstawiane. Zaprawszam do śledzenia tego tematu.


c.d.n

Neews dotyczący nowoście w xbox360

" W grze pojawią się też nowe misje, postaci i lokacje, które dadzą nam ponad 4 dodatkowe godziny zabawy! Ich fabuła koncentruje się na odnalezieniu królewskiego potomka z pomocą ponętnej Brygidy - szpiega, który podawał się za ich opiekunkę. Zadania, jakie przed nami zostaną postawione mają być różnoraki - od rozczłonkowywania hord magów, potworów i ludzi, aż do wrobienia szlachcica w porwanie"

Streeming konferencji CD Project zacznie się we czwartek o godzinie 19:00. Link niebawem..
Cytuj
Firma CD Projekt poinformowała, że w dniu jutrzejszym zostaną ujawnione najważniejsze detale polskiego i światowego wydania Wiedźmina 2 na konsolę Xbox 360! „Posiadacze Xboxa doczekają się w końcu bardzo konkretnych informacji” - mówi Jakub Jabłonka, dyrektor marketingu CD Projekt. „Ujawnimy dokładną datę premiery, skład obu edycji oraz nowości jakie znajdą się w konsolowym Wiedźminie. Dla Polaków szykujemy specjalną niespodziankę!”

Wszystkie te informacje zostaną podane do publicznej wiadomości podczas jutrzejszej konferencji prasowej, która odbędzie się w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Jej międzynarodową część w języku angielskim oraz streaming będzie można śledzić pod adresem facebook.com/thewitcher

Na konferencji zostanie zaprezentowana również pełna wersja intro do gry stworzona przez Platige Image, w reżyserii Tomasza Bagińskiego. „Intro to prawdziwe dzieło sztuki animacji komputerowej. Fani gier widzieli już mnóstwo dobrych filmów CGI w swoich ulubionych grach, ale to co zobaczycie w Wiedźminie 2 na Xboxa 360, kompletnie zwali Was z nóg” - dodaje Jakub Jabłonka.

Pełna informacja dotycząca polskiego wydania gry Wiedźmin 2 dostępna będzie na stronie www.cdprojekt.pl tuż po zakończeniu konferencji, około godziny 20:15.

Już się nie mogę doczekać tego intra. Ciekawe co będzie tą niespodzianką dla Polaków. Konferencja już dziś o 19.00. https://www.facebook.com/thewitcher

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz